O nas

O nas

Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą, z powodzeniem działającą na kilku płaszczyznach. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz serwisie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz zbiorników na wodę deszczową. 

W naszej ofercie znajdą Państwo również zbiorniki na nawozy płynne i olej napędowy. Przeprowadzamy kompleksową sprzedaż wraz z montażem wszystkich oferowanych przez nas urządzeń.  

 Zajmujemy się także budową sieci 

wodno-kanalizacyjnych i pracami ziemnymi realizując zlecenia Klientów indywidualnych i firmowych. Swoją ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców, zapewniając najwyższą jakość produktów i usług. Sprzedawane przez nas produkty w tym przydomowe oczyszczalnie ścieków są sprawdzone, najwyższej jakości, a ich montaż oraz inne usługi wykonywane są z najwyższą starannością i z zachowaniem ustalonych terminów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogliśmy przygotować atrakcyjną ofertę, która spełnia oczekiwania rynku w zakresie przydomowych oczyszczalni ścieków, zbiorników na wodę deszczową, zbiorników na nawozy płynne oraz olej napędowy  jak i pozostałych usług 

Zapraszamy do współpracy!